Kdo jsme

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek

Gymnázium moderních technologií

Školní vzdělávací program našeho gymnázia ti poskytne unikátní propojení klasického gymnaziálního vzdělání s nejnovějšími poznatky a trendy digitálního světa. Všeobecný společný základ si navíc od 3. ročníku rozšíříš dalším odborným vzděláváním podle tvého výběru a zaměření v rámci celé řady atraktivních volitelných seminářů.

Jsme moderní školou s příjemnou atmosférou, individuálním přístupem, ale i přiměřenými nároky. Samozřejmostí je výuka minimálně dvou světových jazyků. Neustále sledujeme nejnovější vzdělávací trendy a přizpůsobujeme jim naše studijní programy.

Během studia tě tak vybavíme nejenom společným základem nezbytným pro složení státní maturity, ale umožníme ti také získat digitální dovednosti, jazykové i odborné znalosti, které s úspěchem uplatníš v jakémkoli oboru, zaměstnání či při studiu na vysoké škole.

 

Vyber si svůj vlastní směr

Jedinečnost našeho gymnázia spočívá v tom, že společný všeobecný základ doplňujeme od 3. ročníku o řadu odborných volitelných seminářů, které jsou podle zaměření rozdělené do několika tematických bloků. Máš proto jedinečnou možnost vybrat si vlastní směr odborného vzdělávání, ve kterém se budeš chtít rozvíjet podle tvých individuálních zájmů.

Zjisti více

Vítej v digitálním světě

Naším specifikem, vyplývajícím už z názvu vzdělávacího programu gymnázia, je blok technický, který ti otevře bránu do digitálního světa. Pokud si vybereš tento směr studia, zasvětíme tě do základů informatiky, programování, umělé inteligence, robotiky, kybernetické bezpečnosti či tvorby a správy digitálních médií. To vše pod profesionálním vedením zkušených odborníků a s využitím nejnovější techniky.

Zjisti více

Rozšiř svoje obzory

Moderní technologie stírají donedávna jasné hranice mezi technickým, přírodovědným či humanitním vzděláváním. Získané digitální dovednosti proto v praxi maximálně využiješ i v případě, že si zvolíš předměty z některého z dalších odborných bloků. Můžeš si vybrat blok přírodovědný, blok humanitní, blok ekonomický či blok společenskovědní.

Zjisti více

Staň se skutečnou osobností

Individuálním přístupem a vzdělávacími projekty na míru přispějeme k tomu, aby z tebe vyrostla výjimečná osobnost. Vyzrálý jedinec se všeobecným přehledem, s vlastním názorem a se zdravou sebedůvěrou. Osobnost, která je připravena uspět a růst v digitálním, humanitním, odborném, vědeckém či politickém světě.

Zjisti více

Uč se od nejlepších

Kromě zkušeného pedagogického sboru ti bude předávat své vědomosti celá řada odborníků, specialistů i významných osobností z akademické sféry i odborné praxe, kteří již ve svém oboru zanechali nesmazatelnou stopu. Budeš se prostě učit od těch nejlepších.

Zjisti více

Nová škola s 30letou tradicí?

Vznik nového oboru gymnázim je logickým vyústěním více než 30letého úspěšného působení Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Právě díky vzájemné provázanosti a zkušeným pedagogům ti můžeme nabídnout unikátní studijní programy, které ti umožní najít si vlastní cestu k dalšímu studiu či atraktivnímu uplatnění na trhu práce.

Zjisti více